niedziela, 11 czerwca 2017

Przemoc podczas zbaw sensualnych moje odczucia


Lubię czasami przeglądać witryny ze scenami erotycznymi, często napotykam się mocne sceny zabaw sexualnych.

Na początek natknołem się na ofografię która była nawet symaptyczna, bo przedstawiała dwóch kolegów może przyjaciół którzy się wygłupiali a jeden z nich związał drugiego.


Ten chłopak okularni w głębi wydaje się być dumny ze swojej zdobyczy, czyli przyjaciela którego związał jak zwierzynę. Wydaje się dość mocno spętany. Czy jest zadowolony, tego nie wiem, nawet usta ma zasłonięte taśmą.

Fotka była odnaleziona w około 30 witrynach więc bez problemu możesz ją odnaleźć w internecie.

ciekawa inscenizacja w lesie
Kolejna fotka jest dość ciekawa bo przedstawia ładnego i zadbanego chłopaka który trzyma dłonie pod gumowymi taśmami która wcale nie dociskają mocno jego rąk do drzewa. Równie zabawne jest to foto, w której nastolatka wpędzono do małej klatki dla zwierząt chyba dla psów.
Czy podczas zabaw sexualnych dochodzi do przemocy? Myślę że kolejne fotki odpowiedza na to pytanie.jak świniak z jabłkiem w ryju
 


ciekawa zabawa w przywiązywanie

Czy klapsy to już przemoc czy jeszcze miłe doznania podczas gdy bujają ci się jaja?Ta grafika to najdratyczniesza przemoc na którą się natknąłem. To zbiorowe zabawianie się penisami ludzi, którzy być może tylko przez chwile mieli tylko ochotę na zabawę, a zostali przyblokowawni w dość nie wygodnej pozycji, wystawionym do dyspozycji swoim penisem.


To przykład jak wyobraźnia pozwala ludziom wymyślać coraz ciekawsze zabawy.A teraz zwyczajny naturalny penis, nawet nie ogolony.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz